سینک ظرفشویی
سینک
خانه / سینک ظرفشویی خارجی / سینک ظرفشویی ترکیه ای | جنس اصل با قیمت رقابتی

سینک ظرفشویی ترکیه ای | جنس اصل با قیمت رقابتی

سینک ظرفشویی ترکیه ای

انواع سینک ظرفشویی ترکیه ای کدامند؟ برندهای مطرح سینک ظرفشویی ترکیه ای چه نام دارند؟ سایر انواع سینک ظرفشویی خارجی را چگونه بشناسیم؟ سینک ها به غیر از انواع استیل با چه مواد اولیه و جنسی تولید می گردند؟ ویژگی های این نمونه از سینک ها چیست و چگونه می توان آنها را تهیه نمود؟

سینک ظرفشویی ترکیه ای

انواع سینک ظرفشویی ترکیه ای

کشور ترکیه در بسیاری از تولیدات خود از کیفیت نسبتا مطلوبی برخوردار است و به واسطه فعالیتی که در حوزه تولید سینک های ظرفشویی دارد و از طرفی همسایگی با ایران توانسته است تعدادی از برندهای سینکظرفشویی ترکیه ای را بر سر زبان ها بیاندازد. در این بین سینک ظرفشویی لتو و سینک ظرفشویی فرامکو سرآمد بقیه هستند که در ادامه به معرفی مختصری از آنها پرداخته شده است.

سینک ظرفشویی ترکیه ای

سینک ظرفشویی لتو

لتو نامی آشنا در صنعت تجهیزات آشپزخانه کشور است و با ارائه محصولات متنوعی اعم از اجاق گاز و فر و مایکروویو توانسته است جایگاه مناسبی را برای خود در این صنف ایجاد نماید. سینک ظرفشویی لتو نیز در انواع مختلف وتنوع بالا تولید می گردد که شامل انواع زیر می باشد:

  • سینک استیل توکار
  • سینک استیل روکار
  • سینک هم سطح
  • سینک زیرکابینتی
  • سینک گرانیتی

سینک ظرفشویی فرامکو

این شرکت دارای استانداردهای ISO9001، CE اروپا و TSE می باشد و در انواع سینک ظرفشویی فرامکو دو نوع سینک ظرفشویی با دسته بندی سینک و سینک لاکچری معرفی نموده است.

  • سینک

در این دسته ۵۳ کد محصول سینک ظرفشویی معرفی شده است که با کدهای ۱ تا ۵۳ شماره گذاری شده اند.

  • سینک لاکچری

در این دسته از محصولات سینک فرامکو نیز ۱۱ مدل سینک ظرفشویی لاکچری فرامکو عرضه گردیده که ۳ مدل دولگن و ۸ مدل تک لگن را شامل می شود.

سینک ظرفشویی ترکیه ای

سایر انواع سینک ظرفشویی خارجی

با توجه به اینکه جمعیت قابل توجهی ترک زبان در کشور ایران حضور دارند و تمایلی که آنها برای خرید اجناس ترکی دارند از یک طرف و کیفیت مناسب محصولات ترک از طرف دیگر باعث شده است تا حضور سینک ظرفشویی ترکیه ای در کشور ملموس تر باشد. اما در این میان و در بین سایرانواع سینک ظرفشویی خارجی حضور دیگربرندها از دیگر کشورها نیز به چشم می خورد.

سینک ظرفشویی آلمانی

کشور آلمان از جمله پیشتازان در صنعت و علوم فنی و تکنولوژیکی به شمار می رود و در صنعت لوازم خانگی نیز توانسته است با برندهای مطرح خود جایگاه ویژه ای را برای محصولات آلمانی باز نماید. اما در این بین باید بسیار مراقب بود و فریب عباراتی همچون سینک ظرفشویی بوش را خورد چراکه این شرکت در زمینه تولید لوازم خانگی و آشپزخانه فعالیت می کند اما تولید سینک ظرفشویی را انجام نمی دهد.

 

سینک ظرفشویی ایتالیایی

سینک ظرفشویی ایتالیایی هم از کیفیت مطلوب و بالایی برخوردار است و هم اینکه در طراحی سینک های خود ظرافت و نوآوری های بسیار زیبا و کاربردی را استفاده می کند. یکی از پرتقاضاترین سینک های ظرفشویی خارجی در بازار سینک های ایتالیایی است که با برندهایی همچون الچی، PMK، لامیرا، فاستر، تکا، میکس و انزو عرضه می گردد.

  • این نکته نیز شایان ذکر است که به دلیل کیفیت مناسب برخی از محصولات داخلی و علاقه مصرف کنندگان به برندهای خارجی بعضا اسباب سوء استفاده از این موضوع نیز فراهم می گردد.

سینک ظرفشویی برزیلی

سینک ظرفشویی ترامونتینا یا (Montina) یکی از برندهای شناخته شده برزیلی در داخل کشور است.

 سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی

در مورد سینک ظرفشویی گرانیتی مباحث بسیاری وجود دارد که از فرآیند تولید تا انواع آن و شناخت محصول را شامل می گردد. اما در این بین اصلی ترین موضوع تولید عمده سینک گرانیتی در داخل کشور است که با کیفیت مطلوب و مناسبی نیز عرضه می گردد و باتوجه به قیمت و کیفیت رقابتی که با نمونه های مشابه خارجی دارد عرصه را بر سینک های گرانیتی وارداتی تنگ تر نموده است.

  • سینک گرانیتی تبریز

از نمونه های باکیفیت و مرغوب این نمونه از سینک در منطقه تبریز تولید می گردد و همانطور که عنوان گردید توانسته است محصولات متنوعی را در طرح و رنگ های مختلف عرضه نماید و با برندهای مشخص و مطرحی نیز در بازارهای داخلی و خارجی اقدام به فعالیت نماید.

 

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkhome.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *