سینک ظرفشویی
سینک
خانه / سینک ظرفشویی شیشه ای / فروش سینک ظرفشویی شیشه ای با قیمت استثنائی

فروش سینک ظرفشویی شیشه ای با قیمت استثنائی

سینک ظرفشویی شیشه ای

فروش سینک ظرفشویی شیشه ای با قیمت استثنائی، تخصص و کارآمدی خاصی را می طلبد. کسب اطلاعات کامل از بازار تولید سینک ظرفشویی و ارتباط فراگیر و دائمی با تولیدکنندگان، یکی از شرایط آن است. همچنین به منظور توانایی رقابت در امر خرید و فروش سینک ظرفشویی شیشه ای باید بتوان فرآیند تولید را بهینه تر و سودآور نمود تا تولیدکننده رغبت بیشتری برای تولید داشته باشد و از طرفی قیمت تمام شده محصول برای خریدار نیز مقرون به صرفه اقتصادی باشد و به عنوان یک انتخاب ویژه برای فروشگاه و سبد محصولات خود این مدل از سینک را انتخاب نموده و به مشتریان خود نیز معرفی نماید.

 

 

 سینک ظرفشویی شیشه ای

مدل های سینک ظرفشویی شیشه ای

 • سینک ظرفشویی شیشه ای سفید

 • سینک ظرفشویی شیشه ای مشکی

 • سینک شیشه ای تک لگن

 • سینک ظرفشویی دوقلو شیشه ای

 

 

 سینک ظرفشویی شیشه ای

خرید سینک شیشه ای ارزان

هرچند عبارت خرید سینک شیشه ای ارزان عبارتی زیبا و وسوسه برانگیز است اما درکنار این قیمت مناسب و ارزانی که ارائه می گردد پارامترهایی نیز باید رعایت شود که در صورت عدم رعایت این موارد عملا نه تنها خرید ارزانی صورت نگرفته است که یک محصول بی کیفیت وفاقد کارایی تهیه شده است. در ادامه این پارامترها برمی شماریم:

 1. اطمینان از ضخامت ورق استیل به کار رفته در لگن سینک
 2. اطمینان از ضخامت و کیفیت شیشه کریستال و نشکن استفاده شده بر روی لگن
 3. اتصال دقیق و محکم صفحه شیشه ای به لگن استیل
 4. عدم وجود خط و خش و شکستگی یا ترک مویی بر روی شیشه
 5. وجود نوار PU و آب بندی در زیر سینک و امکان نصب راحت با بست های فلزی با کیفیت تعبیه شده
 6. نبود اثر و رد چسب بر روی صفحه شیشه ای و شفافیت و جلای کامل شیشه

 

 

 

سینک ظرفشویی شیشه ای

انواع برندهای تولیدی سینک ظرفشویی شیشه ای

باتوجه به اینکه تولید سینک شیشه ای یک فرآیند ویژه و تخصصی است و از همه مهمتر تعدادی از شرکت ها اقدام به تولید آن نموده اند در ادامه لیست اسامی این شرکت ها آمده است. نکته قابل توجه در مورد خرید سینک شیشه ای آن است که محصول خریداری شده از خدمات و گارانتی مطمئن و مطلوبی برخوردار باشد و شرکت تولیدکننده پاسخگویی لازم را داشته باشد.

 • سینک ظرفشویی شیشه ای استیل البرز

 • سینک ظرفشویی شیشه ای ایلیا استیل

 • سینک ظرفشویی شیشه ای دیموند

 • سینک ظرفشویی شیشه ای داتیس

 • سینک ظرفشویی شیشه ای آرون

 • سینک ظرفشویی شیشه ای بیمکث

 • سینک ظرفشویی شیشه ای خارجی

 

 

 

سینک ظرفشویی شیشه ای

سینک ظرفشویی گرانیتی

شاید بسی جای سوال باشد که در مقاله و محتوایی که درباره سینک شیشه ای است، عبارت سینک گرانیتی چه ارتباطی پیدا می کند؟ اما این ارتباط را کسانی که برای خرید سینک اقدام نموده اند و مراد و مقصد آنها خرید یک سینک ظرفشویی ویژه بوده است تردید بین خرید سینک گرانیتی و شیشه ای یک پیش آمد بدیهی است و برای روشن شدن این موضوع و توانایی تصمیم و انتخاب بهتر و مناسب تر پیشنهاد می گردد مقالات خرید سینک ظرفشویی شیشه ای، انتخابی محکم یا شیشه ای و سینک ظرفشویی گرانیتی، خرید عالی یا فریب مالی مطالعه شود.

 

 

سینک ظرفشویی شیشه ای

سینک ظرفشویی سرامیکی

عبارتی است که به علت وجود اجاق گازهای سرامیکی در بازار و تشابه و قرابت ظاهری این دو محصولبر سر زبان ها افتاده است وگرنه سینک ظرفشویی سرامیکی در واقع همان سینک شیشه ای مشکی یا سفید موجود در بازار می باشد.

 

سینک ظرفشویی صفحه شیشه ای

مجددا این عبارت نیز به دلیل اینکه اجاق گازهایی با صفحات شیشه ای و سرامیکی در بازار تولید و عرضه می گردند و در ظاهر محصول سینک شیشه ای نیز صفحه شیشه بر روی لگن استیل سوار و نصب می شود، سینک ظرفشویی صفحه شیشه ای مصطلح شده است و در آشپزخانه هایی که به دنبال ست کردن تجهیزات از جمله هود و گاز و فر و سینک هستند بعضا ست شدن عبارات نیز منجر به این اتفاق می گردد.(گاز صفحه شیشه ای، سینک صفحه شیشه ای)

 

 

 

سینک ظرفشویی شیشه ای

جدیدترین سینک ظرفشویی شیشه ای

از آنجا که خود سینک ظرفشویی شیشه ای یک محصول جدید طی چند سال اخیر می باشد و تنوع زیادی نیز در مورد آن به کار نرفته است جدیدترین سینک ظرفشویی شیشه ای در عمل به واسطه ورود برندهای مختلف به عرصه تولید این محصول اتفاق می افتد و تغییر در تعداد لگن و ابعاد و طراحی شیشه می تواند خود به عنوان یک نوعی از تنوع لحاظ شود. اما باتوجه به نمونه های مشابه خارجی این محصول به غیر از طراحی جدیدیکه در آن صورت می گیرد، تغییر در رنگ شیشه کریستال و استفاده از رنگ های سبز، آبی، زرد و … به عنوان یک تغییر مثبت و جدید مطرح است که در آشپزخانه های ویلایی و با طراحی شاد بسیار مورد استقبال خواهد بود.

 

 

 

 

سینک ظرفشویی شیشه ای

معایب سینک ظرفشویی شیشه ای

 • احتمال جدایی لگن از صفحه شیشه ای در صورت نصب و مونتاژ نامناسب و کیفیت پایین محصول
 • احتمال شکسته شده صفحه کریستال و شیشه سینک
 • ماندن جای آب سخت پس از خشک شدن و ایجاد لکه بر روی صفحه شیشه ای
 • ایجاد خط و خش برروی سینک در اثربرخورد اجسام و لوازم تیز و سخت

 

قیمت سینک ظرفشویی شیشه ای

قیمت سینک ظرفشویی شیشه ای به طور معمول بالاتر از سایر انواع سینک ظرفشویی است و این موضوع به عنوان مقوله ای پذیرفته شده در بازار سینک ظرفشویی مطرح می باشد و لذا خرید سینک شیشه ای در زمره خریدهای نسبتا لوکس و لاکچری دسته بندی می شود. اما به منظور خرید عمده سینک شیشه ای با مناسب ترین قیمت خرید، ارتباط با کارشناسان این مرکز می تواند کمک موثری را برای شما به همراه داشته باشد.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkhome.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

مطلب پیشنهادی

سینک ظرفشویی شیشه ای

سینک ظرفشویی شیشه ای، انتخابی محکم یا شیشه ای؟!

سینک ظرفشویی شیشه ای یا کریستال یکی از محصولات سینک ظرفشویی می باشد که در …