سینک ظرفشویی
سینک
خانه / انواع سینک ظرفشویی / سینک ظرفشویی (Sink)، خرید، فروش و صادرات آن!

سینک ظرفشویی (Sink)، خرید، فروش و صادرات آن!

 

سینک ظرفشویی (Sink) ، خرید، فروش و صادرات آن یکی از علاقه مندی های فعالان این حوزه کاری است که هریک در حجم و وسعت کاری متفاوتی آن را انجام می دهند. یک سینک ظرفشویی علی رغم اینکه ظاهری ساده دارد، ویژگی ها، خصوصیات و ظرائفی را در حوزه کاربری و تجارت شامل می شود که در اینجا سعی شده است بخشی از این موارد مهم را توضیح داده و عنوان نماییم. چون در همین ظاهر ساده و پرکابرد سینک ظرفشویی که مشاهده می کنید، دنیایی از نکات فنی و تجاری نهفته است.

 

 

 

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی و مواد تشکیل دهنده آن

سینک ظرفشویی (Sink) درلغت به معنی غرق کردن و فرورفتن در آب معنا شده است و در معنای کاربردی خود، همان ظرفشویی متداول در محیط آشپزخانه می باشد. مواد تشکیل دهنده سینک ظرفشویی براساس نوع سینک کاملا متفاوت است و حتی در یک نوع و جنس از سینک ظرفشویی نیز مواد اولیه با کیفیت و حتی ضخامت متفاوتی به کار می رود. اما آنچه مسلم است رعایت اصول لازم در مواد اولیه سینک ظرفشویی است و این مسأله به دلیل نوع کاربرد این محصول و ارتباط مستقیم آن با سلامت و بهداشت خانواده هاست.

 

 

 

سینک ظرفشویی

فرآیند تولید سینک ظرفشویی

تولید سینک های ظرفشویی یک پروسه و فرآیند تخصصی است. برای تولید هر نوع از سینک ظرفشویی اعم از سینک استیل یا گرانیتی و یا شیشه ای اقدامات تولیدی ویژه ای صورت می گیرد که منجر به تولید و عرضه هریک از این اقلام می گردد. از مرحله برش ورق استیل گرفته تا فرآیند پرس و قالب زنی و قرار دادن ورق استیل در کشش، استانداردها و اصول و قواعد ویژه ای حاکم است که در صورتی که اصول فنی در هر مرحله مورد توجه قرار گیرد و در کنار آن، کیفیت دستگاه و قالب مربوطه، قابل قبول باشد  کیفیت نهایی سینک ظرفشویی تولیدی یک کیفیت مطلوب خواهد بود.

 

 

 

سینک ظرفشویی

کارخانجات داخلی تولیدکننده سینک ظرفشویی

همواره یک تفاوت عمده در کارخانجات تولیدکننده سینک ظرفشویی وبرندهای سینک ظرفشویی بازار وجود دارد. کارخانجات تولیدکننده سینک ظرفشویی به عنوان یک مرجع مولد وتکیه برتوان تولیدی اقدام به تولید و عرضه محصول می کنند. در حالی که شاید بسیاری از برندها صرفا یک هویت تجاری و حقوقی برای خود ایجاد نموده اند و توان تولیدی را از کارخانجات تولیدی عاریه می کنند. در این میان ضمن اینکه از ظرفیت خالی شرکت های تولیدی نیز حسن استفاده می شود برندهای با قابلیت بازاریابی و فروش قوی نیز این امکان را می یابند تا هویت و توان تجاری خود را ابراز نموده و سهمی از بازار را با برندهای داخلی پوشش دهند. در این میان کارخانجات اصلی و عمده تولیدکننده سینک ظرفشویی عبارتند از: اخوان، بیمکث، پلی استیل، الکس، استیل البرز، دیموند، سازه پیکر، درسا، ایلیا استیل، درخشان و …

برندهای داخلی سینک ظرفشویی

برندهای داخلی سینک ظرفشویی بسیاری اقدام به فعالیت نموده اند که برای نمونه می توان برندهای زیر را نام برد: اخوان، بیمکث، استیل البرز، الکس، پلی استیل، ایلیااستیل، ناب استیل، درسا، کن، داتیس، درخشان و …

برندهای خارجی سینک ظرفشویی

برندهای خارجی تولیدی سینک ظرفشویی نیز بسیار متنوع بوده و از کشورهای مختلفی همچون ایتالیا، آلمان، ترکیه و چین می باشند. در این بین اسامی زیر ازجمله برندهای خارجی سینک مطرح در بازار داخلی است: وایز، شاک، لتو، پی ام کی (PMK)، لامیرا، الیچی، فاستر، فرامکو، میکس، انزو و تکا (TEKA)

 

 

 

سینک ظرفشویی

انواع سینک ظرفشویی

انواع سینک ظرفشویی براساس معیارها و پارامترهای گوناگونی تقسیم بندی و مجزا می گردد. انواع سینک براساس حجم و اندازه مصرف، براساس جنس و مواد تشکیل دهنده، براساس نوع نصب، براساس طراحی و مدل تولید و همچنین براساس شکل ظاهری دسته بندی و تفکیک می شود که هریک ویژگی ها و توضیحات مخصوص به خود را دارد. همچنین در مقوله کاربری و انتخاب و خرید سینک ظرفشویی نیز موثر است. دانش مربوطه حلال بسیاری از سردرگمی ها در مواجهه با طیف گسترده این محصول می باشد.

انواع سینک براساس حجم و اندازه مصرف

حجم و اندازه مصرف سینک ظرفشویی یکی از ممیزهایی است که در ابتدا طیف گسترده ای از محصولات سینک ظرفشویی را به دوگروه تقسیم بندی می کند. مراد از حجم سینک، حجم و ظرفیت آبی است که در لگن سینک جای می گیرد و طبیعتا این مقدار در سینک های صنعتی که ابعاد و عمق لگن بیشتری دارند بسیار بالاتر است و همانطور که از نام آن پیداست کاربری متفاوتی را در حجمی بزرگتر فراهم می آورد.

 

سینک ظرفشویی آشپزخانه

سینک ظرفشویی آشپزخانه متداول ترین و پرکابردترین مدل سینک ظرفشویی موجود در بازار است. سینک ظرفشویی آشپزخانه که با ظرفیت لگن ۱۵ تا ۷۵ لیتری تولید می شود برای مصرف خانگی و آشپزخانه های مناسب با مصرف خانوار است. به دلیل استفاده بسیار از این نوع سینک، تنوع فراوانی در مدل و جنس سینک ظرفشویی آشپزخانه به وجود آمده است و سلایق متفاوتی را با تنوع در تولید تحت پوشش خود قرار می دهد.

 

 

 

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی صنعتی

سینک ظرفشویی صنعتی همانطور که از نام آن پیداست برای مصارف بالا و استفاده های کارگاهی، صنعتی و رستورانی است. این نوع از سینک به دلیل حجم و ظرفیت بالایی که در لگن خود دارد امکان شستشو برای تعداد بیشتر و ابعاد بالاتری از ظروف و وسایل قابل شستشو را مهیا می سازد و به همین علت در محیط های با استفاده و حجم بالای در شستشو کابرد دارد. فرآیند تولید سینک ظرفشویی صنعتی نیز کمی متفاوت از سینک آشپزخانه است.

 

 

 

 

سینک ظرفشویی

انواع سینک براساس جنس و مواد

جنس و مواد تشکیل دهنده سینک یکی از اولین مؤلفه های قابل بررسی و عینی در تقسیم بندی سینک های ظرفشویی است. علی رغم تفاوت ها و ویژگی های متنوعی که در انواع سینک براساس جنس و مواد تشکیل دهنده وجود دارد عمدتا انتخاب این محصول توسط مصرف کننده نهایی کاملا سلیقه ای است و برگرفته از گفته ها و شنیده ها و یا جذابیت های ظاهری سینک می باشد البته اگر محدودیت مالی در کار نبوده و نظرات فنی کارشناس فروش نتواند جامعیت لازم و کافی را در خرید سینک مناسب ایجاد کند.

سینک ظرفشویی استیل

پرکاربردترین و فراوان ترین سینک ظرفشویی تولیدی و موجود در بازار، سینک های ظرفشویی استیل می باشد. سینک ظرفشویی استیل از ورق استیل ضدزنگ (Stainless Steel) تهیه و تولید می شود که معمولا در ضخامت های متفاوتی در بازار موجود است. ضخامت ۴/۰ میلیمتر تا ۲/۱ میلیمتر رنج متغیر مرسوم در ورق های استیلی است که در سینک های ظرفشویی به کار می رود و به دلیل قدمتی که در استفاده ورق استیل در تولید سینک وجود دارد و آشنایی بیشتر خانواده ها با این جنس از سینک ظرفشویی طبیعتا تولید، عرضه، خرید و فروش بیشتری از جنس استیل سینک را در بازار شاهدیم.

 

سینک ظرفشویی گرانیتی

سینک ظرفشویی گرانیتی یکی از انواع سینک ظرفشویی است که به دلیل ظاهر متفاوت آن، متقاضیان خاص خود را نیز داراست. سینک گرانیتی حس نوستالژی سینک های قدیمی را تداعی می کند و این به واسطه ظاهر و ساختار سنگی آن می باشد. ترکیبات مواد تشکیل دهنده سینک های گرانیتی عبارت است از متوسط ۷۵ درصد سنگ گرانیت و ۲۵ درصد رزین های اکریلیک با ترکیب مواد پلیمری و رنگ. ابته این درصد مواد و ترکیب آنها دارای ۵درصد تلورانس و جابه جایی نیز می باشد. وزن متغیر (سبکی و سنگینی) در سینک های گرانیتی نیز یکی از پارامترهای تعیین کیفیت و قیمت آن به شمار می رود. همچنین اطلاعات جامع تری در این زمینه در مقاله سینک ظرفشویی گرانیتی، خرید عالی یا فریب مالی وجود دارد.

سینک ظرفشویی شیشه ای

سینک ظرفشویی شیشه ای در دسته سینک ای لوکس و سوپرفانتزی جای دارد. صفحه کریستال نشکنی که بر روی لگن های استیل نصب شده است جذابیت ویژه ای را در این سینک پدید می آورد. تنوع رنگ مشکی و سفید در سینک های شیشه ای به طور معمول وجود دارد و بنا به دلایل فنی، قیمت سینک شیشه ای سفید کمی بالاتر از همان نوع سینک ولی با رنگ شیشه مشکی می باشد. سینک ظرفشویی شیشه ای محاسن و معایب خاص خود را داراست که جهت اطلاعات بیشتر می توانید مقاله سینک ظرفشویی شیشه ای، انتخابی محکم یا شیشه ای را مطالعه نمایید.

 

 

 سینک ظرفشویی

انواع سینک بر اساس نوع نصب

یکی از نکاتی که در حین نصب سینک ظرفشویی بسیار حائز اهمیت است نوع سینک براساس مدل و نوع نصب آن بر روی کابینت هاست که توسط کابینت کاران و نصاب سینک ظرفشویی مورد توجه ویژه قرار می گیرد. اسباب تقسیم بندی سینک ظرفشویی به مدل روکار و توکار و کورین که خود نیز نوعی توکار به حساب می آید از همینجاست و در زمان خرید می بایست مورد توجه قرار گیرد تا مشکلات نصب را به همراه نداشته باشد.

سینک ظرفشویی روکار

سینک ظرفشویی روکار فارغ از جنس و مدل و کد محصول، یک تقسیم بندی کلی است که مدل نصب سینک ظرفشویی را مشخص می کند. منظوراز روکار بودن سینک برآمدگی در جلو و قسمت انتهایی سینک پس از نصب آن است که از ورود وتماس آب به داخل کابینت جلوگیری می کند. بعد عرضی سینک های روکار معمولا کمی بیشتر از سینک های توکار بوده و به همین دلیل از نظر قیمتی نیز نسبت به مدل روکار خود رنج قیمتی بالاتری را لمس می کنند.

سینک ظرفشویی توکار

بسیار طبیعی است که وقتی مدل نصب روکار برای سینک ظرفشویی مطرح می شود در ادامه و به عنوان مدل بعدی عنوان توکار استفاده خواهد شد. سینک ظرفشویی توکار از چهار طرف داخل کابینت قرار می گیرد و توسط لبه های سینک که کاملا تخت می باشد، به طور مماس و موازی روی کابینت قرار می گیرند. در این نوع از سینک ظرفشویی، دقت در نصب و آب بندی آن اهمیت فوق العاده ای پیدا می کند و جلوگیری از نفوذ آب به داخل و لبه کابینت ها مهارت نصاب در ابتدا و کیفیت سینک و بست و نوارهای آب بندی آن را نشان می دهد. به طور معمول علی رغم برخی مشکلات، سینک ظرفشویی توکار، چشم نوازی بیشتری را به همراه خواهد داشت.

سینک ظرفشویی کورین

سینک ظرفشویی کورین یا زیرکابینتی و یا آندرمونت مدلی از سینک های ظرفشویی است که فاقد سینی و آبریز می باشد و هرچند که نوعی از سینک ظرفشویی توکار هم به شمار می رود لکن به دلیل مدل نصب آن که کاملا از زیر کابینت متصل و آب بندی می شود عنوان متفاوتی را به خود اختصاص داده است. سینک کورین به دلیل اینکه سینی ندارد، تنوع طراحی در مدل و طرح سینی را از بین می برد و در نتیجه تنوع زیادی نیز در آن مطرح نیست به جز تک لگنه یا دولگنه بودن و بزرگی یا تساوی حجم و ابعاد هر لگن. مقاله سینک ظرفشویی کورین، مزیت یا عیب آشپزخانه من توضیح کامل و مفصل تری از این مدل سینک ارائه نموده است.

 

 

 

سینک ظرفشویی

انواع سینک بر اساس طراحی و مدل تولید

وقتی عناوین سینک ظرفشویی معمولی، نیمه فانتزی و فانتزی مطرح می شود این نکته قابل توجه است که این تقسیم بندی بر اساس طراحی و مدل تولید، مخصوص سینک های ظرفشویی با جنس استیل (Stainless Steel) می باشد. ویژگی هایی که در ماده اولیه استیل ضدزنگ وجود دارد اعم از انعطاف پذیری، قرار گرفتن تحت کشش، پرس و قالب پذیری و همچنین امکان اتصال از طریق جوش استیل و الکتروپولیش شدن این قابلیت را فراهم نموده است تا تنوع سینک براساس طرح و مدل تولید ایجاد گردد.

 

سینک ظرفشویی معمولی یا کلاسیک

ساده ترین، به طور معمول ارزان ترین و اقتصادی ترین سینک ظرفشویی استیل، سینک ظرفشویی معمولی یا کلاسیک می باشد. سینک معمولی توسط یک پرس کلی بر روی ورق استیل ایجاد می گردد. فاقد بسته بندی و قطعات و متعلقات اضافی است. (متعلقات سینک معمولی جداگانه به فروش می رسد) و معمولا دارای یک رویه پلاستیکی آبی رنگ به منظور جلوگیری از به وجود آمدن خط و خش بر روی آن است. البته سینک های معمولی در دونوع آبی و براق نیز تولید می گردند که به دلیل ضخامت ورق پایین تر آنها نسبت به سینک های فانتزی و نیمه فانتزی، بعضا در برندهای دوم شرکت های تولیدی نیز جای می گیرند.

 

سینک ظرفشویی نیمه فانتزی

سینک ظرفشویی نیمه فانتزی فرآیند تولیدی مشابه سینک های معمولی دارد و و ساخت آنها توسط یک پرس صورت می گیرد. تنها تفاوت آن با سینک های معمولی در ضخامت ورق، طرح های زیباتر سینی و استفاده از کارتن مقوایی بر روی سینی و اطراف چارچوب سینک است. برای مثال اگر ضخامت ورق استیل سینک های معمولی ۴/۰ و ۵/۰ میلیمتر باشد این ضخامت ورق در سینک های فانتزی به ۶/۰ و ۷/۰ میلیمتر می رسد و کیفیت متوسط و بالاتری را نسبت به سینک های معمولی ایجاد می کند. علاوه بر آنکه زیبایی چشم نوازتری هم در سینک های نیمه فانتزی وجود دارد.

 

سینک ظرفشویی فانتزی

در سینک ظرفشویی فانتزی، فرآیند تولید متفاوت از سینک های معمولی ونیمه فانتزی است. در سینک های فانتزی سینی و لگن سینک جداگانه تحت پرس قرار می گیرند و در ادامه به وسیله جوش به یکدیگر متصل می گردند. علاوه بر این موضوع، ضخامت ورق در این مدل از سینک نیز بیشتر و ضخیمتر از دو نوع معمولی و نیمه فانتزی است. برای مثال ضخامت ورق ۸/۰ میلیمتر تا ۲/۱ میلیمتر رنج متعارف آن به شمار می رود. نکه قابل توجه دیگر در سینک های فانتزی همانطور که از کلمه فانتزی پیداست طراحی زیبا و منحصر به فرد سینی و توع این طرح هاست. استفاده از بسته بندی کامل و کارتنی به همراه متعلقات نیز از ملزومات سینک ظرفشویی فانتزی به حساب می آید که شامل تخته ساطور، سبد پلاستیکی و قطعات سیفون می گردد.

 

سینک ظرفشویی سوپرفانتزی

دسته سینک ظرفشویی سوپرفانتزی در کاتالوگ های شرکت های تولیدی کمتر به چشم می خورد و یا حتی بسیاری چنین عنوانی برای سینک های تولیدی خود ندارند. اما باتوجه به تفاوت هایی که در بین خود سینک های فانتزی وجود دارد و تعداد محدودی از آنها را از بقیه متمایز و برتر می سازد شاید عنوان سوپرفانتزی عنوان مناسبی باشد که درآینده نیز کابرد بیشتری پیدا نماید. برای مثال سینک هایی که علاوه بر ویژگی های متداول سینک های فانتزی از مزیت های زیر برخوردار باشند را می توان با عنوان سوپرفانتزی معرفی نمود:

  • اضافه نمودن جامایع استیل در کنار متعلقات سینک که شامل همه سینک های فانتزی نمی گردد.
  • فرآیند الکتروپولیش سینک که یک فرآیند به منظور آنتی باکتریال کردن سینک ظرفشویی است.
  • سینک های کریستال یا شیشه ای نیز به دلیل دارا بودن موارد فوق و تفاوت بنیادی با سینک های فانتزی

 

 

 

سینک ظرفشویی

انواع سینک بر اساس شکل ظاهر

یکی از پارامترهای ظاهری سینک ظرفشویی که به راحتی به چشم می آید بعد از جنس سینک، ابعاد و طول و عرض سینک ظرفشویی است که خود متأثر از تعداد لگن سینک می باشد. چون دربعد عرضی سینک تفاوتی که ایجاد می گردد به واسطه مدل نصب روکار و توکار سینک ظرفشویی است که عامل اختلاف حداکثر ۱۰ سانتیمتری می شود. اما تعداد لگن تفاوت طول از ۴۵ سانتیمتر تا ۱۴۰ سانتیمتر را ایجاد می کند که اختلافی فاحش در ظاهر طولی سینک ظرفشویی است.

 

سینک تک لگن

سینک تک لگن در مدل ها و اندازه های متفاوتی وجود دارد. سینک کورین تک لگن، خود یک سینک تک لگن است. همچنین سینک های روکار و توکار تک لگن به صورت مستطیل یا مربع و دایره نیز موجود است که شبیه سینک های کورین فاقد سینی می باشند و فقط مدل نصب آنها متفاوت است. سینک های تک لگن مناسب برای فضاهای کوچک و با محدودیت ابعادی هستند که برای رفع ضرورت نیاز به شستشو تعبیه و نصب می گردند.

 

سینک دولگن

سینک دولگن متداول ترین سینک مورد استفاده در آشپزخانه هاست. تلفیقی از یک لگن با ابعاد و ظرفیت بزرگتر در کنار یک لگن دیگر با ابعاد کوچکتر و سینی آبریز، یک سینک ظرفشویی ایده آل برای یک آشپزخانه به حساب می آید. سینک دولگن می تواند فاقد سینی هم باشد و سینک های کورین دولگن و مشابه روکار و توکار آنها نیز از این جمله اند. متعارف سینک های ظرفشویی موجود در بازار سینک دولگن هستند که از استقبال بیشتری در خانواده ها برخوردارند.

 

سینک سه لگن

سینک سه لگن محدودیت بیشتری در تولید، عرضه و نیاز بازار دارد. علی رغم قابلیت های فراوانی که برای شستشو و فضای لازم در سینک ظرفشویی ایجاد می کند متقاضیان کمتری در بازار داشته و بنا به نیازهای خاص و ضروری در برخی آشپزخانه ها استفاده می شود. در سینک سه لگن معمولا یکی از لگن ها که عمدتا لگن وسطی نیز هست ابعاد و حجم بسیار کوچکتری دارد.

 

لگن راست و لگن چپ

چپ و راست بودن لگن سینک ظرفشویی برای سینک هایی که متصل یه سینی و آبریز هستند یک مسأله طبیعی است و در هنگام خرید سینک ظرفشویی باید به این نکته توجه ویژه ای نمود. عبارات راست و چپ به صورت لاتین بر روی کارتن سینک های فانتزی قید می گردد که مشخص می کند لگن سینک به کدام سمت است و در سینک های معمولی و نیمه فانتزی هم که به راحتی این موضوع قابل مشاهده و انتخاب است. نکته قابل توجه اول تأکید بر جهت لگن سینک ظرفشویی است و دوم اینکه جهت مربوط به لگن باشد و نه سینی. البته لازم به ذکر است که اصطلاح جور در بازار به معنی دو عدد سینک قرینه با لگن راست و چپ است.

 

 

 

سینک ظرفشویی

متعلقات سینک ظرفشویی

متعلقات سینک ظرفشویی شامل قطعات سیفون، تخته ساطور، سبد پلاستیکی، مایع براق کننده و جامایع فلزی است. در این بین قطعات سیفون جزو متعلقات ضروری یک سینک ظرفشویی می باشد که در صورت نبود آن امکان نصب و استفاده از سینک وجود نخواهد داشت. در کنار قطعات سیفون، سایر موارد عنوان شده از ضروریات نیست اما در سینک های فانتزی تخته ساطور و سبد پلاستیکی و مایع براق کننده هم در کنار بسته سیفون سینک ارائه می گردد. جامایع فلزی نیز در کنار سینک های با کد مشخص در برندهای گوناگون عرضه می گردد و در کارتن سینک قرار داده شده است.

 

اهمیت دقت در انتخاب سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی محصول و کالایی است که هم ارتباط مستقیم با فضای کاربری و کاربردی آشپزخانه دارد و هم اینکه ارتباط آن با سلامت و بهداشت افراد غیرقابل اجتناب است. از منظر بهداشتی، انتخاب سینک ظرفشویی مناسب و استاندارد که بتواند سلامت خانواده را تضمین نماید در اولویت اول است و در ادامه سینک با کارایی لازم که بتواند عمده نیازهای یک آشپزخانه را فراهم نماید اهمیت بسیار بالایی دارد. سینک ظرفشویی در صورت انتخاب و استفاده صحیح، یک محصول با دوام چندین ساله است. لذا کسب اطلاعات لازم جهت انجام خرید و دقت در انتخاب آن یک ضرورت برای این تضمین است.

 

 

نگهداری و مراقبت از سینک ظرفشویی

نگهداری و مراقبت از سینک ظرفشویی براساس اینکه از چه جنسی تهیه شده است شرایط و ویژگی های خاص خود را دارد. برای سینک های ظرفشویی استیل روش های متداولی جهت نظافت وبرق انداختن وجود دارد که در صورت رعایت آنها زیبایی و جلای سینک ظرفشویی ماندگاری بیشتری خواهد داشت. همچنین در نگهداری و نظافت سینک های گرانیتی و شیشه ای نیز اصول وقواعدی حاکم است که نظافت صحیح و جرم زدایی و شستشوی اصولی در رأس آن قرار دارد. تمام این موارد به منظور بهره وری بیشتر از سینک ظرفشویی و طول عمر و دوام بیشتر آن است.

 

 

 سینک ظرفشویی

خرید سینک ظرفشویی

پس از کسب کلیه اطلاعات لازم در زمینه شناخت و انتخاب سینک ظرفشویی مناسب نوبت آن می رسد تا برای خرید سینک ظرفشویی اقدام نمایید. خرید سینک ظرفشویی به دو صورت خرید تکی و عمده انجام می شود. هریک از این دو نوع و مدل خرید الزامات و نکاتی را شامل می شود که در ادامه به آنها پرداخته شده است.

 

خرید جزئی و تک سینک ظرفشویی

خرید جزئی و تک سینک ظرفشویی را ابتدا به ساکن می توانید از کلیه فروشگاه های سراسر شهر و محل سکونت خود تهیه نمایید. در ادامه در صورتی که سینک ظرفشویی مورد نیاز و باب طبع شما وجود نداشت می توانید از سایت های فروش اینترنتی نیز کمک بگیرید که ضمن مشاهده نوع و ویژگی های سینک مورد نظر و اطمینان از فروشگاه و فروشنده پشتیبان، جهت خرید اقدام نمایید.

علی رغم اینکه قیمت و شرایط تخفیف نیز در خرید تک محصولات حائز اهمیت است، اطمینان از کیفیت و خدمات پس از فروش برند سینک ظرفشویی که از آن خرید می کنید در درجه اهمیت بالاتری قرار می گیرد.

 

خرید عمده سینک ظرفشویی

خرید عمده سینک ظرفشویی که توسط فروشندگان و مغازه داران سراسر کشور انجام می شود به دو صورت قابل انجام است. یکی ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان محصول سینک ظرفشویی که مستلزم ایجاد فضا و امکانات و توانایی لازم جهت انجام خرید مستقیم از آنهاست. دوم ایجاد ارتباط با نمایندگان و یا فروشندگان عامه و مراکز پخش عمده سینک ظرفشویی که بتوانید شرایطی نزدیک به شرایط خرید از درب کارخانه را برای خود فراهم آورید. در این زمینه کسب مشاوره و راهنمایی لازم از خبرگان این حوزه کمک شایسته ای به فرآیند خرید شما خواهد نمود.

 

سینک ظرفشویی

صادرات سینک ظرفشویی

صادرات سینک ظرفشویی ایرانی، یکی از محصولاتی است که بنا به کیفیت تولیدی و برتری ومزیت رقابتی که در آن وجود دارد از قابلیت های فراوانی بهره مند است. تنوع در تولید، طراحی های زیبا و هزینه تمام شده کمتر صادرات سینک ظرفشویی ایرانی را به سراسر نقاط جهان ساده تر از آن چیزی نموده است که تصور می شود. ارزآوری این صنعت کمک بسیاری به رشد شاخص های اقتصادی خواهد نمود و علاوه بر آن پتانسیل تولید بالایی که در این زمینه وجود دارد در صورت فراهم شده بستر و شرایط صادرات آن، اشتغال زایی و کارآفرینی را نیز به همراه خود خواهد آورد.

 

برتری و مزیت رقابتی سینک ظرفشویی ایرانی

هر کشوری در محصول یا محصولاتی دارای مزیت رقابتی در تولید و صادرات آن است که کشور ایران نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در محصول سینک ظرفشویی بنا به دلایل ذیل از این مزیت رقابتی برخوردار است:

  • هزینه انرژی پایین در مقایسه با سایر کشورهای تولیدکننده این محصول
  • هزینه نیروی کار ارزان و پایین تر نسبت به دیگر تولیدکنندگان خارجی
  • بهره مندی از استانداردهای کیفیتی لازم ومعتبر در دنیا توسط تولیدکنندگان داخلی
  • موقعیت جغرافیایی و منطقه ای کشور ایران و نیاز ضروری کشورهای منطقه به محصول سینک ظرفشویی

مشاوره خرید، فروش و صادرات سینک ظرفشویی

در هر زمینه ای مشورت گرفتن از اهل آن یکی از توصیه های عقلی است. لذا در زمینه خرید، فروش و صادرات سینک ظرفشویی نیز می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط بوده و سریع ترین و نزدیک ترین مسیرها را انتخاب نمایید تا ضمن رضایت از تصمیم و فرآیند خرید خود، کارشناسان خبره را در این امر در کنار خود داشته باشید.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkhome.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

مطلب پیشنهادی

سینک ظرفشویی آنتی باکتریال

سینک ظرفشویی آنتی باکتریال

سینک ظرفشویی آنتی باکتریال یکی دیگر از محصولاتی است که در دسته تولیدات سینک ظرفشویی …