سینک ظرفشویی
سینک
خانه / استیل البرز / سینک ظرفشویی استیل البرز

سینک ظرفشویی استیل البرز

سینک ظرفشویی استیل البرز یکی از تولیدات شرکت صنایع استیل البرز واقع در شهرک صنعتی شیراز می باشد. سینک های ظرفشویی استیل البرز یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین برندهای لوازم آشپزخانه نزد خانواده های ایرانی است. از آن جایی که سینک ظرفشویی عنصری جدایی ناپذیر در فضای داخلی خانه ها و آشپزخانه هاست شناخت انواع نمونه ها و برندهای تولیدی داخل اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد چراکه می تواند در زمان انتخاب و خرید این محصول بسیار راهگشا و کمک کننده باشد. بنابراین در این متن کوتاه سعی بر ان شده است تا آشنایی با سینک ظرفشویی استیل البرز تاحد امکان صورت پذیرد.

 

سینک ظرفشویی

 

انواع سینک های ظرفشویی استیل البرز

سینک های ظرفشویی استیل البرز که در بیش از ۶۰ نوع و مدل متفاوت تولید و در بازار عرضه می شود در انواع سینک های روکار،توکار و زیرکابینتی موجود است که با کیفیت بالا از ورق های استنلس استیل تولید شده و  به فروش می رسد. سینک های تولیدی البرز همگی از ورق استیل نگیر تولید شده و تنها تفاوتی که دارند که نوع ساخت و کشش ورق و ضخامت ورق های استیل است. به این معنا که این تفاوت در عمق سینی و کشش به همراه تفاوت در ضخامت ورق را در بین سینک های معمولی و نیمه فانتزی مشاهده می کنید. علاوه بر آن مدل ساخت سینک های فانتزی نیز کاملا متفاوت و از اتصال جداگانه لگن و سینی می باشد.

علاوه برسینک های تولیدی از ورق استیل، دو نوع سینک کریستال (شیشه ای) به رنگ های سفید و مشکی نیز از محصولات سینک ظرفشویی استیل البرز می باشد و در واقع تولید سینک ظرفشویی شیشه ای تنوعی مضاعف بر سینک های فانتزی این شرکت داده است.

سینک ظرفشویی

مشخصات سینک ظرفشویی استیل البرز

همچنین طبق آنچه که در محصولات موجود در بازار می توان مشاهده نمود ویژگی ها و خصوصیات زیر برای انواع سینک ظرفشویی استیل البرز قابل شمارش و عنوان می باشد:

  • سینک های ظرفشویی استیل البرز با بیش از ۶۰ مدل متنوع و ابعاد مختلف
  • استفاده از ورق های ۱۸/۱۰ stainless steel
  • اولین دارنده نشان استاندارد سینک در ایران
  • دارای سیفون و تخته برش رایگان در کلیه سینک های فانتزی
  • استفاده از ورق های stainless steel در ضخامت های ۰/۵ ، ۰/۷ و ۰/۸ میلیمتر
  • دارای نوار آب بندی PU در سینک های توکار، بدون نیاز به آب بندی اضافی
  • استفاده از بست های فلزی جهت آب بندی مناسب کابینت

برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت اطلاع از شرایط فروش، قیمت و تخفیفات به روز می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkhome.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir