سینک ظرفشویی
سینک
خانه / سینک ظرفشویی استیل البرز / سینک استیل البرز مدل ۷۲۵

سینک استیل البرز مدل ۷۲۵

سینک استیل البرز مدل ۷۲۵ یکی از سینک های فانتزی پرطرفدار شرکت صنایع استیل البرز می باشد که در دو نوع توکار و روکار تولید می گردد. سینک استیل البرز مدل توکار با عرض ۵۰ سانتیمتر تولید می شود و مدل روکار آن نیز در دو عرض ۵۰ و ۶۰ سانتیمتر عرضه می گردد. طول سینک ۷۲۵ البرز در هر دونوع توکار و روکار آن ۱۲۰ سانتیمتر می باشد. ۲ سال گارانتی و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله این سینک از مزایای پشتیبانی شرکت است.

 

سینک استیل البرز مدل 725

 

مشخصات سینک استیل البرز مدل ۷۲۵

سینک ظرفشویی مدل ۷۲۵ استیل البرز همانطور که عنوان شد در ابعاد ۱۲۰ در ۵۰ و ۶۰ تولید می شود. وجود عایق صدا در زیر لگن ها استفاده از سینک و فرآیند شستشو را آرامش بخش می کند. برخورداری از دو لگن بزرگ و متقارن که در دونوع لگن راست و چپ تهیه می شود سلیقه های بسیاری را متوجه خود می کند. آبریز سینی و عمق لگن ۵/۲۱ سانتیمتر که عملا حجم لگن را به ۵۴ لیتر رسانده است دیگر ویژگی سینک استیل البرز مدل ۷۲۵ البرز می باشد. ورق استیل به کار رفته در آن استیل ساده با ضخامت ۸/۰ میلیمتر است.

 

 

سینک استیل البرز مدل 725

 

لوازم جانبی سینک استیل البرز مدل ۷۲۵

لوازم سیفون، سبد آبکش و تخته برش از ملحقات و لوازم جانبی سینک استیل البرز مدل ۷۲۵ است. نوع تخلیه سیفون ساده و دستی بوده و با بست های فلزی محکم و نوار آب بندی PU نصب می گردد. همچنین دارای خروجی تخلیه لباسشویی و سوراخ نصب شیر ظرفشویی نیز می باشد. بهره مندی از زیرآب (کفشور) کوچک و بزرگ از دیگر مزایای سینک ۷۲۵ البرز است.

تشابه سینک استیل البرز مدل ۷۲۵ با کد ۱۸ اخوان نیز قابل به عنوان یک ویژگی مطرح می گردد.

 

 

سینک استیل البرز مدل 725

 

قیمت سینک استیل البرز مدل ۷۲۵

قیمت سینک استیل البرز ۷۲۵ از نظر شرکتی در یک برهه زمانی خاص میزان مشخصی است لکن به دلیل نوساناتی که در شرایط فروش شرکتی وجود دارد و همچنین تغییر تخفیفات موجود در بازار نمی توانیم قیمت مشخصی را برای این محصول عنوان نماییم. لذا جهت اخذ قیمت به روز این محصول با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkhome.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

مطلب پیشنهادی

سینک ظرفشویی استیل البرز

سینک ظرفشویی استیل البرز | تخفیف ویژه

در بین انواع شرکت های تولیدی مختلفی که در زمینه تولید سینک ظرفشویی فعالیت می …