سینک ظرفشویی
سینک
خانه / خرید سینک ظرفشویی / خرید سینک ظرفشویی سازه پیکر

خرید سینک ظرفشویی سازه پیکر

خرید سینک ظرفشویی سازه پیکر را چگونه انجام دهیم؟ خرید سینک ظرفشویی سازه پیکر به سریع ترین روش و به قیمت درب کارخانه به چه صورتی امکان پذیر است؟ چگونه در انتخاب سبد محصول سینک سازه پیکر بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

سینک ظرفشویی سازه پیکر

پاسخ به سوالات مطرح شده در بالا و انجام یک خرید آسان، مطمئن و ارزان یک فرآیند و مقصد ایده آل برای هر خریداری است که در ادامه قصد داریم برای آنها پاسخ مناسب را ارائه دهیم.

سینک ظرفشویی سازه پیکر

شرکت سازه پیکر از جمله تولید کنندگان سینک ظرفشویی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده و در زمینه قطعات فلزی و پرسی اقدام به تولید نموده است. فضای مفیدی که برای فعالیت این شرکت در نظر گرفته شده یک فضای صنعتی با مساحت تقریبی ۷۰۰۰ متر مربع است.

سینک ظرفشویی سازه پیکر

با توجه به فضای موجود و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار این شرکت قرار دارد امکان تولید با ظرفیت ماهیانه ۵۰۰۰ عدد سینک ظرفشویی نیز فراهم آمده و این در حالی است که این تعداد تولید در فعالیت کاری این مجموعه در یک شیفت کاری محقق می گردد.

سینک ظرفشویی سازه پیکر

پرسنل فنی و اجرایی متخصص و توانمند در زمینه تولید قالب و فیکسچرهای متنوع از دیگر مزیت های رقابتی سازه پیکر است. که شامل واحد های برنامه ریزی، نقشه کشی، طراحی مهندسی، تولید و کنترل کیفیت، ایمنی و بهداشت و تدارکات می شود.

سینک ظرفشویی سازه پیکر

قبل از اینکه خرید سینک ظرفشویی سازه پیکر را انجام دهید این نکته را نیز بدانید که کلیه واحدهای مذکور با بهره گیری از دانش تخصصی و استفاده از نرم افزارهای طراحی و فنی روز دنیا توانسته اند جایگاه ویژه ای را برای خود ایجاد کنند و رشد و رضایت مشتریان بالقوه و بالفعل خود را فراهم سازند و از طرفی تحویل به موقع محصول با کیفیت به مشتریان مهمترین هدف در این مجموعه کاری است.

سینک ظرفشویی سازه پیکر

 محصولات تولیدی شرکت سازه پیکر

محصولات تولیدی شرکت سازه پیکر از تنوع بالایی برخوردارند که برای خرید سینک ظرفشویی سازه پیکر آشنایی با آنها کمک شایانی خواهد کرد. این محصولات عبارتند از: سینک های فانتزی و نیمه فانتزی که در طرح های توکار و روکار عرضه می گردد.

سینک ظرفشویی سازه پیکر

علاوه بر آن تیم طراحی مجموعه به منظور اینکه انجام خرید سینک ظرفشویی سازه پیکر راحت تر و با گستره انتخاب وسیع تری اتفاق بیفتد طرح های بسیار زیبا و متنوعی را در سینی محصولات سینک ظرفشویی تولید و ارائه نموده است که از بین آنها می توان طرح های سینی گلدانی، هرمی، هلالی، شطرنجی، پروانه ای و توپی را نام برد که هریک زیبایی منحصر به فرد ویژه ای را در محصولات سینک ظرفشویی سازه پیکر ایجاد نموده است.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkhome.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

مطلب پیشنهادی

سینک ظرفشویی ارزان

سینک ظرفشویی ارزان | پخش عمده و سراسری

  برای خرید عمده سینک ظرفشویی ارزان چگونه اقدام می کنید؟ راه های دسترسی و …