سینک ظرفشویی
سینک
خانه / خرید سینک ظرفشویی / خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه را از کجا انجام می دهید؟ آیا در خرید سینک ظرفشویی به نوع تخفیفات و درصد آنها توجه دارید؟ تفاوت انواع تخفیفاتی که در خرید سینک ظرفشویی ارائه می گردد چیست؟ معنای واقعی عبارت خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه چیست؟ خرید سینک ظرفشویی با تخفیف یک جا و یا تخفیف پلکانی چه تفاوت هایی دارد؟ درپشت پرده انواع مدل های تخفیف در خرید سینک ظرفشویی چه وقایعی نهفته است؟

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

انواع تخفیفات در خرید سینک ظرفشویی

امروزه با رشد سیستم های فروش و توسعه فرآیندهای بازاریابی و جذب مشتری که ایجاد شده است به منظور اینکه فضای ارتباط مداوم با مشتریان حفظ و تقویت شود، مدل های فروش و تخفیف متنوعی توسط تولیدکنندگان محصول سینک ظرفشویی ارائه می گردد که هریک سعی بر آن دارد تا جایگاه و موقعیت خود را در ذهن مشتریان تثبیت نماید و ازا اقبال بیشتری بهره مند گردد که از این بین دو نوع بسیار مرسوم و متداول عبارتند از: تخفیفات یک جا و تخفیفات پلکانی.

 

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

تخفیف یک جا

متداول ترین و متعارف ترین نوع تخفیفی که از قدیم مرسوم بوده است اعمال تخفیف یک جاست. به این شکل که پس از خرید محصول سینک ظرفشویی با حجم و مقدار مشخص، درصدی از تخفیف توسط فروشنده یا تأمین کننده به خریدار اختصاص می یافته است. در این مدل از تخفیف، محاسبات تجاری اعم از حاشیه سود و میزان تخفیفی که به مصرف کننده یا دیگر خریداران تعلق می یابد بسیار ساده است و هیچگونه ابهام و اختلافی وجود ندارد و تنها چانه زنی بر سر درصد تخفیف موضوع مباحثات می گردد. فروشنده و خریدار تکلیف خود را به طور کامل می داند و مبنای اعتماد یکطرفه ناشی از عدم ادراک صحیح سیستم تخفیفات وجود ندارد.

 

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

تخفیف پلکانی

نوعی از تخفیف که طی چند سال اخیر بسیار رواج یافته است و توسط بسیاری از شرکت ها نیز اعمال می شود سیستم تخفیف پلکانی است. به این معنا که کلیه تخفیف هایی که قرار است به خریدار داده شود در یک مرحله اعمال نمی گردد و در چند مرحله و براساس معیارها و پارامترهای مشروطی این تخفیفات در پله های دوم و سوم به خریدار تعلق می گیرد. برای مثال در مرحله اول خرید ۱۰ درصد تخفیف به شما داده می شود و در مرحله دوم پس از یک ماه ۵ درصد تخفیف در قالب اعلامیه بستانکار در حساب مشتری اعمال می گردد و همین طور در پایان فصل و پایان سال نیز برمبنای حجم خریدی که صورت گرفته است سایر تخفیفات در حساب مشتری و به وسیله اعلامیه بستانکار اعمال می شود. حال اینکه مبنای این درصد تخفیفات چیست و نحوه محاسبه آن و تحویل بار آن چیست خود داستان و مقوله مفصلی است که بسیار جای بحث دارد.

 

 

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

دلایل پیدایش تخفیفات پلکانی

اگر بخواهیم به فلسفه پیدایش تخفیفات پلکانی بپردازیم و دلیل پیدایش این مدل تخفیفات را جستجو کنیم کافیست کمی با مباحث پیشرفته تبلیغات و بازاریابی درگیر شویم. در این بین اصطلاحی وجود دارد به نام گیمیفیکیشن یا بازی سازی که بسیار مورد علاقه کارشناسان بازار می باشد. به این شکل که در این قاعده، فروشندگان بسیار علاقه مندند مشتری یا خریدار را درگیر یک بازی با خود نمایند و از آنجا که کودک درون همه انسان ها به نوعی در هر زمان فعال بوده و طبیعتا از فرآیندهای بازی گونه استقبال می کند، استفاده از تخفیفات پلکانی ابزاری می شود تا این حس انتظار و تلاش برای رسیدن به حداکثر نتیجه مطلوب ایجاد گردد و به نوعی یک اعتیاد در تعامل با فروشنده به عنوان طرف بازی را فعال می کند تا لذت این بازی ادامه دار باشد و عملا تجارت حکم بازی را پیدا کرده و لذت بخش می شود. لکن مهم اینجاست که در واقع برنده واقعی این بازی در پایان چه کسی است؟

 

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

انتخاب نوع تخفیف در استراتژی خرید

طبیعی است که راحت ترین و ساده ترین مدل تخفیفی همان تخفیف یک جاست و تکلیف دوطرف از همان ابتدا مشخص می شود. اعتیاد و لزوم اعتماد یک طرفه وجود ندارد و در همان یک مرحله همه چیز تعیین تکلیف می گردد. لکن این مسأله را نیز نمی توان فراموش کرد که هر دو طرف یک معامله انسان ها حضور دارند و ویژگی ها و شرایط انسانی در تمام طول ماجرا حاکم بر انتخاب است و پیرو توضیحاتی که در بخش قبلی عنوان گردید خصلت بازی پذیری انسان در معاملات تجاری دست آویز بازاریابان و ایجاد شرایط تخفیف پلکانی شده است و تنها چیزی که درستی و نادرستی یا برد و باخت در یک فرآیند را مشخص می کند تصمیم عاقلانه، محاسبات شفاف و دقیق و همچنین دوری از هرگونه احساسات است.

 

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه چیست؟

در اینجا اگر بخواهیم خیلی مختصر و مفید خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه را مورد بررسی قرار دهیم این موضوع در دو سیستم تخفیف یک جا و پلکانی قابل بحث است.

 

 

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه در تخفیف یک جا

ساده و بدیهی است که در سیستم تخفیف یک جا مراد از تخفیف ویژه، درصد تخفیفی است که بیشتر باشد. برای مثال اگر خرید یک بار عمده سینک ظرفشویی به طور معمول در بازار با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می شود. تخفیف ویژه آن درصد تخفیفی است که بیشتر از عرف بازار باشد تا بتواند به معنای واقعی کلمه خرید سینگک ظرفشویی با تخفیف ویژه در تخفیف یک جا را معنا کند و عملا در حد شعار تبلیغاتی واهی نباشد.

 

 

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف

 

خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه در تخفیف پلکانی

در مدل تخفیف پلکانی به دلیل اینکه اما و اگرهای بسیاری وجود دارد خرید سینک ظرفشویی با تخفیف ویژه بسیار جای بحث دارد. به این معنا که بعضا وقتی جمیع تخفیفات در سیستم تخفیف پلکانی محاسبه می شود به ظاهر شرایط بسیار عالی و ایده آل است لکن در زمان تحویل بار و اعمال تخفیفات معمولا شرایط به صورت های مختلفی تفسیر و تعبیر می شود و معمولا تولیدکنندگان بر اساس شرایط بازار این درصدهای تخفیف پلکانی و شرایط اعمال آن را تغییر می دهند. بارز ترین اتفاقی که در این مواقع می افتد در شرایط افزایش قیمت است که مثلا درصئ پایان فصل یا پایان سال بعد از افزایش قیمت لحاظ می شود. در صورتی که اگر در همان زمان خرید کالا اعمال شده بود تفاوت چشمگیری در حاشیه سود خریدار به وجود می آورد و بسیاری مثال ها و موارد مختلفی که در این باب می توان مطرح نمود.

لذا با همه این اوصاف خرید از مراکز معتبر و مورد اطمینان کمک شایانی به حفظ منافع شما خواهد کرد و در کنار همه این موارد در صورتی که با افراد مطلع و خبره در امر بازار در ارتباط باشید از ضررهای ناشی از این کم اطلاعی ها پیشگیری خواهید نمود.

مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120634338
آدرس سایت: www.sinkhome.ir
پست الکترونیکی: info@sinkcenter.ir

مطلب پیشنهادی

سینک ظرفشویی ارزان

سینک ظرفشویی ارزان | پخش عمده و سراسری

  برای خرید عمده سینک ظرفشویی ارزان چگونه اقدام می کنید؟ راه های دسترسی و …